|
|
|
Kozmetický Poradca Pračloveka (ebook)
Kozmetický Poradca Pračloveka (ebook)

Kozmetický Poradca Pračloveka (ebook)

9.00

Nauč sa, ako si doma z niekoľkých základných surovín vyrábať neškodné a účinné varianty bežných kozmetických prípravkov

Kategórie:

Popis

AKO NAHRADIŤ TOXICKÉ KOZMETICKÉ PRÍPRAVKY NEŠKODNÝMI ALTERNATÍVAMI

Kozmetický Poradca Moderného Pračloveka je krátka elektronická publikácia, ktorú sme vytvorili spoločne s Pračlovečicou Domkou a z ktorej sa dozvieš ako nahradiť bežné kozmetické prípravky neškodnými alternatívami.

Komerčne dostupná kozmetika je totiž plná toxických chemikálií, ktoré sa cez kožu vstrebávajú priamo do krvi a následne zaťažujú tvoje orgány, narúšajú hormonálnu sústavu, zhoršujú výkon mozgu a môžu spôsobiť rakovinu. Niekedy dokonca pôsobia na kožu priamo opačne ako uvádzajú ich výrobcovia a často umelo vytvárajú potrebu využívať aj ďalšie ich výrobky.

V tejto publikácií nájdeš 10 receptov, ktoré plnohodnotne nahradia väčšinu kozmetiky, ktorú potrebuješ. Medzi inými v nej nájdeš recepty na výrobu týchto prípravkov:

  • zubná pasta na remineralizáciu a bielenie zubov
  • deodorant, ktorý funguje lepšie ako komerčné varianty
  • opaľovací krém s faktorom, aký si zvolíš (dokonca vodeodolný)
  • hydratujúce telové maslo
  • regeneračný telový peeling
  • minerálny púder, s odtieňom podľa tvojho vkusu
  • aromaterapeutický parfém a iné

 

Jednoduché, účinné a bezpečné

Nenatieraj na seba nič, čo nechceš zjesť

Toto je naša filozofia, ktorou sa riadi aj táto publikácia. Až na jednu výnimku sú všetky použité ingrediencie jedlé a niektoré sú dokonca každodennou súčasťou našej kuchyne – také ktoré by ti doma tiež nemali chýbať, ako napríklad kokosový olej, či sóda bikarbóna.

V jednoduchosti je krása

Hoci ku každému receptu uvádzame možnosti ako ich vylepšiť pomocou voliteľných surovín, v základe je väčšina produktov tvorená zo šiestich hlavných zložiek, ktoré ľahko zoženieš. Takto ušetríš nielen peniaze, ale aj miesto v kúpeľni.

Bezpečnosť je prvoradá

Všetky produkty vznikli z dôvodu odstránenia toxickej záťaže na organizmus, ktorá chodí s použitím bežnej kozmetiky. V publikácií si povieme aj o týchto bežne používaných jedoch. Ingrediencie použité pri výrobe našich produktov sú úplne neškodné, alebo vyslovene prospešné pre tvoje telo.

Účinnejšie a často lacnejšie ako komerčné výrobky

Napriek tomu, že sú „alternatívne“, sú kozmetické výrobky, ktoré si vyrobíš podľa tejto publikácie, často účinnejšie ako jedovaté alternatívy z obchodu. Hoci prízvukujeme použitie kvalitných surovín, ktoré sú spravidla drahšie, pri niektorých výrobkoch dokonca oproti bežnej alternatíve aj ušetríš.

Mohlo by ťa zaujímať...

0

Your Cart